AKU NÁŘADÍ

ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ


Jednoznačným přínosem aku nářadí je jeho velká použitelnost v místech nebo prostorách, kde není možné připojit klasické elektrické nářadí. U aku nářadí Vám nebude překážet dlouhý a neohebný kabel hlavně v prostorách, kde je nedostatek místa. Další předností aku nářadí je rychlost v použití při práci, zde hlavně oceníte kvalitu použitelnosti bez velké námahy. K aku nářadí nabízíme velký výběr příslušenství.


AKU NÁŘADÍ ZNAČKY: MAKITA, BOSCH, DEWALT a další...

ŽEBŘÍKY ALVE


Žebříky ve třech řadách – EUROSTYL, FORTE a LAMINATE.

Řada EUROSTYL -  odlehčený materiál s důrazem na lehkost a snadnou manipulací, např. pro.  zahrádkáře, majitele rodinných domů a chat či pro běžné použití ve firmách.

Řada FORTE -  zaručuje vysokou odolnost a spolehlivost při zachování co možná nejmenší váhy výrobků.

Řada LAMINATE -  tyto žebříky jsou určeny pro práce pod napětím na živých částech a na vypnutém zařízení v blízkosti živých částí.

STAVEBNÍ KOLEČKA


Zahradní a stavební kolečka jsou nepostradatelným pomocníkem při přemisťování materiálu i přípravě stavební hmoty. Ale využít se dají také při běžné práci na zahradě. Koupit si u nás můžete nejen stavební kolečka, ale i lopaty, krumpáče, košťata a mnohé další...


PLETIVO


Pletivo na plot - poplastované pletivo, uzlové pletivo, svařované pletivo - vyberte si z bohaté nabídky pletiv vhodných nejen pro stavbu oplocení.

RUČNÍ NÁŘADÍ


Ruční nářadí světových značek. Nabízíme Gola sady, klíče, svěráky, kleště, šroubováky a vše co je potřeba pro dílnu, dům a zahradu.